1Drogi pracowniku, w zwiazku z zamknieciem odcinka drogi Kosynierow Gdynskich przystanek Kosynierow Gdynskich zostaje zamkniety, a w zamian uruchamiamy przystanek przy ul. Mieszka I- Plac Grunwaldzki. Zmiany obowiazuja od dzis tj. 16.08.23. Czas odjazdu pozostaje bez zmian.
2Drogi pracowniku, od 11.09.23 w zwiazku z zamknieciem odcinka drogi A6 przewidywane sa duze utrudnienia w ruchu drogowym. Wobec czego zmieniaja sie rozklady jazdy dla zmiany nocnej na kierunkach: Gorzow WLKP, Debno, Strzelce Krajenskie, Choszczno, Stargard, Kalisz Pomorski, Swidwin, Zlocieniec, Gryfice. Zmiany obowiazuja od 11.09.23. Czas odjazdu minus 10 min na kazdym przystanku. Dokladne rozkłady na naszej stronie internetowej https://szz1.transport-fc.eu/ oraz na Kantynie Głownej.
3Drogi pracowniku, przeanalizowaliśmy czasy przejazdów na trasie Police. Po przeprowadzonej analizie zdecydowaliśmy się na zmianę rozkładu jazdy dla zmiany Nocnej. Zmiany obowiązują od 18.09.23. Czas odjazdu minus 10 min na każdym przystanku. Dokładne rozkłady na naszej stronie internetowej https://szz1.transport-fc.eu/ oraz na Kantynie Głównej.